суббота, 3 июня 2000 г.

Autumnia - O'funeralia 2009 (українська версія)


Російська версія

Autumnia - O'Funeralia 2009Альбом: O'funeralia
Рік видання: 2009
Стиль: doom/death metal
Лейбл: Solitude – Productions

Трекліст:
1. In Heavens... Among the Tombs 10:30
2. Blessing Your Illness 10:31
3. Falling Asleep With Entreaty 05:31
4. Breathe Your Mourning Into Me 10:08
5. By The Candles Obsequial 12:53

Total playing time: 49:33

Склад:
Vladislav Shahin - vocals
Alexandr Glavniy - guitars, keyboards
Офіційний сайт: autumnia.org

Guets musicians:

Igor Guy - bass
Sergey Vinnik - violin
Yuriy Baygush - piano

Нещодавно до моїх рук потрапив новий альбом криворізької doom/death metal формації Autumnia. Я думаю, що кожен любитель якісного думу - як в Україні, так і на території багатьох інших країн - знайомий із творчістю проекту Владислава Шахіна та Олександра Главного, тому вдаватись в історію групи не буду. Що ж можна сказати про сам «O'funeralia»?

У композиційному плані альбом побудований більш ніж грамотно, мелодії захоплюють своєю глибиною, правдивістю і, головне, простотою. Уже хорошою традицією стало завершення альбому піснею, назва якої збігається із назвою попереднього альбому. Порадувало також оформлення самої обкладинки та буклету із текстами пісень та фотографіями музикантів, які, як завжди, виконані у красивій кольоровій гамі.

Порівнюючи «O'Funeralia» із попередніми творіннями групи — «By the Candles Obsequial» та «In Loneliness Of Two Souls», звучання альбому є більш ліричним, що досягається, на мою думку, присутністю тут захоплюючих скрипкових партій та атмосферних клавішних. Окрему увагу варто приділити гітарам та вокалу (він тут як і в попередніх альбомах двох видів - гроул і чистий), які красиво поєднуючись із скрипкою, клавішними, партією бас-гітари та ударними, відкривають вікно у зовсім інший світ, в якому так і хочеться якнайдовше залишитися. Під час прослуховування альбому не хочеться померти від нудьги або просто тупо здохнути))), хочеться, навпаки, жити і творити прекрасне, за що музикантам велике спасибі.

Безперечно, нове творіння Autumnia — черговий і досить вагомий крок у прогресі не лише самої групи, але і всього українського думу.

Рекомендую всім любителям красивого та якісного дум-металу.
Читать дальше...

Комментариев нет:

Отправить комментарий